Wesela

Sala i menu weselne


Oprawa ślubna to nie tylko przystrojony kościół i romantyczna muzyka, ale również właściwie udekorowana i przygotowana sala weselna. Zajazd Biesiada w Tomaszowie Lubelskim oferuje swoim gościom zabawę w niesamowitej atmosferze: posiadamy dwie sale ślubne, mieszczące kolejno 150 i 250 osób oraz obszerne miejsce do tańczenia – na zewnątrz czekają zaś ławki i altanki dla osób pragnących na chwilę odpocząć od zgiełku i zabawy.

Zapewniamy przepiękne i tematyczne dekoracje: przystrojenie stołów, krzeseł i wszelakie dodatki weselne (kieliszki, chleb i sól, akcesoria do oczepin), bez problemu pomożemy też wynająć zespół na wesele. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w organizacji imprez weselnych, dlatego Państwo Młodzi mogą nam w stu procentach zaufać i mieć pewność, że ich wesele będzie przebiegało bez zarzutu.

„Zajazd Biesiada” oferuje swoim gościom weselnym także wygodne pokoje noclegowe oraz specjalny autokar, który przywiezie i odwiezie ich z uroczystości; zaś dla wymagających Par Młodych możemy również stworzyć wiejski stół z kiszonymi ogórkami, smalcem, gorącym chlebem, pierogami i różnymi rodzajami wędlin. Oferujemy pełen catering wraz z obsługą profesjonalnych kucharzy i kelnerów, pomożemy wybrać optymalne menu weselne – zarówno z potraw staropolskich, będących naszą specjalnością – jak i z szeregu polskich i zagranicznych przystawek oraz dań. Proponujemy także przygotowanie niebanalnego tortu weselnego. Nasza umiejętność organizacji imprez okolicznościowych w połączeniu z obszernym doświadczeniem sprawią, że na pewno zapamiętacie dzień swojego ślubu i wesela na całe życie.Wesela & Przyjęcia


…okolicznościowe, integracyjne i biznesowe, komunie i chrzcinyPrzyjęcia

Okolicznościowe, integracyjne i biznesowe


Imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, bankiety czy nawet konferencje organizowane w Zajeździe Biesiada to gwarancja udanego przyjęcia, dobrej zabawy i całkowitego profesjonalizmu naszej obsługi. Dla swoich klientów mamy przygotowane wygodne zakwaterowanie, strzeżony parking, grill.

Nasi kucharze są do Państwa dyspozycji pod względem przygotowania dowolnych potraw w czasie przyjęć, spotkań biznesowych czy eleganckich kolacji związanych z promocją firmy. Zapewniamy organizację imprez okolicznościowych nawet do dwustu osób, przygotowanie baru z alkoholami albo stołu szwedzkiego, pokoje noclegowe o wysokim standardzie (łazienka w pokoju, dostęp do TV i Internetu), organizację konferencji firmowych z dostępem do wszelkiego sprzętu elektronicznego.

Organizacja imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, studniówki czy osiemnastki to nie lada wyzwanie, związane z dziesiątkami obowiązków, problemów i komplikacji. Dlatego czasami lepiej jest powierzyć je komuś innemu, z większym doświadczeniem, kto zajmie się wszystkim kompleksowo i zagwarantuje wysoki poziom usługi.

Swoim klientom udostępniamy aż trzy sale balowe na imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny, sylwester, andrzejki), sale konferencyjne na spotkania firmowe oraz wydzielone miejsce z tyłu budynku przygotowane do palenia ogniska oraz grilla. Z nami nie musisz się już martwić, czy po skończonym przyjęciu albo imprezie goście będą zadowoleni – wysoki standard naszych usług wręcz to zapewnia.