Restauracja

Śniadania, obiady, kolacje


Większość osób przy wyborze restauracji kieruje się dwoma czynnikami – jej cenami i jakością jedzenia. My postanowiliśmy swoim klientom ułatwić wybór i połączyliśmy wyśmienite, smaczne potrawy z niską, atrakcyjną ceną, dostępną na każdą kieszeń. Ale nie wierz nam na słowo – sam się przekonaj, odwiedzając restaurację w Zajeździe Biesiada koło Tomaszowa Lubelskiego.

Wystrój restauracji utrzymany jest w stylu staropolskim: z drewnianą ladą, barem i dziesiątkami starych, tematycznych przedmiotów, charakterystycznych dla polskiej wsi minionych lat. Serwujemy nie tylko potrawy ściśle związane z polską kulturą i jej tradycją, ale także posiadamy w ofercie posiłki wegetariańskie oraz daniach pochodzących z innych kuchni europejskich. W barze dostępne są także przeróżne alkohole, ekran telewizyjny, dzięki czemu doskonale nadaje się od do wspólnego spotkania ze znajomymi np. z racji jakiejś transmisji sportowej.

Restauracja zapewnia pełen catering: śniadania, obiady, kolacje. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy też wszystkie grupy turystyczne (oferta połączona np. z noclegiem) oraz firmy, które chciałyby u nas przeprowadzić szkolenia pracowników, konferencje i spotkania biznesowe czy firmowe bankiety. Do użytku klientów i gości dostępne jest też miejsce na grilla z altankami, ławkami i drewnianymi stołami.Restauracja & BAR


Smaczne jedzenie w przystępnej cenie