Noclegi

Pokoje do wynajęcia


W czasie dłuższej podróży czy po wspaniałej i wyczerpującej zabawie zawsze przychodzi czas na odpoczynek. Zapewniamy swoim gościom wyjątkowo wygodne i komfortowe noclegi w pokojach o wysokim standardzie. Oprócz doskonale wyposażonych łazienek w każdym z nich, oferuje także dostęp do Internetu (poprzez wi-fi) i aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem. Możliwa jest telefoniczna bądź e-mailowa rezerwacja noclegów.

Na klientów czeka również ogrodzony parking, wygospodarowane miejsce na ognisko oraz restauracja serwująca najsmaczniejsze polskie potrawy. Dzięki temu Zajazd jest doskonałą alternatywą dla wspólnego wyjazdu we dwoje na weekend – można odpocząć od pracy, dzieci oraz zgiełku miasta i przez kilka dni przeżywać na nowo romantyczne chwile. W koszt noclegu wliczone jest również śniadanie, które można zjeść w sali restauracyjnej lub zamówić do pokoju.

Pokoje noclegowe są wyposażone w liczne udogodnienia dla niepełnosprawnych. Pensjonat przystosowany jest do obsługi imprez okolicznościowych – prywatnych i firmowych. Ze względu na doskonałe położenie, tanie noclegi oraz obszerną ofertę hotelową i restauracyjną od długiego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i poważaniem wśród swoich gości. Jeśli planujecie więc Państwo podróż na Roztocze lub będziecie tutaj przejazdem, zapraszamy szczególnie do Tomaszowa Lubelskiego.Kwatery & pokoje do wynajęcia


czas na relaks